Sign in RU RU EN EN PL PL ES ES
muzmo
Haim zagrają w czerwcu w Warszawie
 Add to favorites

Zespół Haim ogłosił europejską trasę koncertową. Siostry zagrają szereg koncertów w czerwcu 2018 roku, w tym Polsce - 7 czerwca w warszawskiej Stodole.

Po zwycięstwie w Best International Band podczas środowych nagród NME i nominacji do Best International Group w przyszłotygodniowych BRIT AWARDS, trio z Los Angeles jest gotowe na najbardziej wyczekiwaną trasę koncertową tego lata. Koncerty w Wielkiej Brytanii i Irlandii rozpoczną się 10 czerwca w Glasgow w O2 Academy, a zakończą w słynnym londyńskim Alexandra Palace w piątek 15 czerwca. Bilety w sprzedaży od 23 lutego, a przedsprzedaż rozpocznie się 21 lutego.

Trasa koncertowa jest następstwem niespodziewanie elektryzującego koncertu w Electric Ballroom w Londynie i triumfujących setów podczas festiwali Reading & Leeds oraz Glastonbury w zeszłym roku.

Przed koncertami w Wielkiej Brytanii, siostry Danielle, Este i Alana wystąpią w Ameryce Północnej podczas ich 21-dniowej trasy "Sister Sister Sister". Wezmą udział w prestiżowym festiwalu Coachella - 14 i 21 kwietnia. Trasa w Wielkiej Brytanii i Europie rozpocznie się od koncertu w Primavera Sound w Barcelonie w piątek 1 czerwca, a zakończy się występem podczas festiwalu Rock in Rio w dniu 23 czerwca w Lizbonie.

Album "Something To Tell You", plasujący się na 2. miejscu w Wielkiej Brytanii oraz w pierwszej dziesiątce w USA, dostępny w sprzedaży. HAIM - daty europejskiej trasy:

Bilety w cenach od 129 zł w sprzedaży od 23 lutego od godz. 10:00 na LiveNation.pl i Stodola.pl.

16/02/2018 13:16:40
Go to the news list
Comments
There are no comments yet, be the first.
Your comment
Recommended
Search any pictures!*
Adult videos and photos!*
Best world video + search!*
Feedback / For copyright holders - abuse.muzmo@gmail.com
Social Networks
 @muzmo
muzmo.org © 2009-2020
Feedback / Report an error