Sign in RU RU EN EN PL PL ES ES
muzmo
Izabela Trojanowska gwiazdą Europejskich Targów Muzycznych
 Add to favorites

Specjalną gwiazdą Europejskich Targów Muzycznych będzie Izabela Trojanowska. Impreza startuje 10 listopada 2017 we wnętrzach Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. To właśnie tam bić będzie serce polskiego rynku muzycznego.

Koncerty wielkich gwiazd i rozmowy z fanami, prezentacje tego, co nowe na rodzimej scenie muzycznej, oficjalne i zakulisowe spotkania przedstawicieli branży - to wszystko odbywać się będzie w ramach 7. Europejskich Targów Muzycznych.

Raz do roku w Warszawie nadarza się znakomita okazja, żeby zajrzeć za kulisy i dowiedzieć się, jak działa przemysł muzyczny. Na imprezie można spotkać się z osobami, od których zależy, czego będą słuchać fani w nadchodzących latach, a także w innych niż zwykle okolicznościach spotkać się z wielkimi gwiazdami.

Gościem specjalnym targów będzie Izabela Trojanowska, która wystąpi pierwszego dnia imprezy w sali Teatru Studio.

Inni wykonawcy zaproszeni do udziału w imprezie to hip-hopowy P.A.F.F., Paluch, Tede, Popek, Dwa Sławy, Duże Pe, debiutujący muzycznie YouTuber Gargamel, Bosski, Zjednoczenie Soundsystem (Pablopavo i Diego Cichy Don) oraz Lanberry.

Ostatniego dnia imprezy na Jazz Forum wystąpią m.in. Dorota Miśkiewicz, Bartosz Dworak Quartet, Kuba Więcek Trio, Mateusz Gawęda oraz Piotr Orzechowski.

17/10/2017 12:08:17
Go to the news list
Comments
There are no comments yet, be the first.
Your comment
Recommended
Search any pictures!*
Adult videos and photos!*
Best world video + search!*
Feedback / For copyright holders - abuse.muzmo@gmail.com
Social Networks
 @muzmo
muzmo.org © 2009-2020
Feedback / Report an error