Sign in RU RU EN EN PL PL ES ES
muzmo
Margaret wystartuje w szwedzkich eliminacjach do Eurowizji 2018
 Add to favorites

Eurowizja 2018 - Margaret z utworem "In My Cabana" wystartuje w szwedzkich eliminacjach do 63. Konkursu Piosenki Eurowizji "Melodifestivalen 2018". Wokalistka powalczy o awans do konkursu, który odbędzie się w Lizbonie.

Start Margaret w szwedzkich eliminacjach do Eurowizji został już potwierdzony przez tamtejszą telewizję SVT. Margaret została ogłoszona jedną z 28 uczestników "Melodifestivalen 2018". Do stawki zakwalifikowała się spośród ponad trzech tysięcy zgłoszeń, które napłynęły do szwedzkiej telewizji.

Zgodnie z harmonogramem selekcji, Margaret wykona premierowo swój utwór podczas drugiego z czterech półfinałów, który odbędzie się 10 lutego 2018 w Göteborgu.

"Przede mną kolejna przygoda. Biorę udział w nadchodzącej edycji najbardziej popularnego szwedzkiego programu muzycznego - Melodifestivalen. Jest to dla mnie ogromne wyzwanie i szansa na zaprezentowanie swojej twórczości nowej publiczności" - napisała na Facebooku Margaret.

Margaret startowała w polskich eliminacjach do Eurowizji w 2016 roku. Wtedy musiała uznać wyższość Michała Szpaka, który w finale konkursu zajął ósme miejsce.

63. Konkurs Piosenki Eurowizji 2018 odbędzie się 8, 10 i 12 maja w Lizbonie.

28/11/2017 13:06:10
Go to the news list
Comments
There are no comments yet, be the first.
Your comment
Recommended
Search any pictures!*
Adult videos and photos!*
Best world video + search!*
Feedback / For copyright holders - abuse.muzmo@gmail.com
Social Networks
 @muzmo
muzmo.org © 2009-2020
Feedback / Report an error