Sign in RU RU EN EN PL PL ES ES
muzmo
Chester Bennington: opublikowano wyniki sekcji zwłok muzyka
 Add to favorites

Opublikowano wyniki sekcji zwłok Chestera Benningtona. Portal TMZ pisze, że w chwili śmierci wokalista Linkin Park miał we krwi alkohol oraz extasy.

Raport z autopsji ciała Chestera Benningtona wskazuje, że wokalista Linkin Park miał we krwi małą ilość alkoholu i MDMA (extazy). W miejscu śmierci Benningtona znaleziono też receptę i niedopite butelki alkoholu. Żona wokalisty, Talinda Bennington, powiedziała policjantom, że Chester w przeszłości chciał popełnić samobójstwo. Dodała, że mąż zmagał się z depresją. Wspomniała, że w 2006 roku artysta pod wpływem alkoholu wyszedł z domu z naładowaną bronią w ręku. Żona zeznała też, że Bennington nie pił na pół roku przed śmiercią. Nie zażywał też antydepresantów od ponad roku. Policja ustaliła, że Chester Bennington nie zostawił żadnego pożegnalnego listu. Tylko ręcznie napisaną "biografię".

Chester Bennington zmarł 20 lipca 2017 roku. Miał 41 lat. Zostawił żonę i szóstkę dzieci. Artysta popełnił samobójstwo. Bennigton był wokalistą Linkin Park od 1999 roku i nagrał z zespołem siedem płyt studyjnych. "One More Light" ukazała się wiosną 2017 roku.

Zespół 15 grudnia opublikuje koncertowy album "One More Light Live", na którym znajdą się piosenki nagrane w czasie ostatniej trasy zespołu. Wydawnictwo będzie hołdem dla zmarłego wokalisty. Zespół w ramach tournee odwiedził Polskę. Wystąpił 15 lipca w krakowskiej Tauron Arenie.

06/12/2017 11:47:09
Go to the news list
Comments
There are no comments yet, be the first.
Your comment
Recommended
Search any pictures!*
Adult videos and photos!*
Best world video + search!*
Feedback / For copyright holders - abuse.muzmo@gmail.com
Social Networks
 @muzmo
muzmo.org © 2009-2020
Feedback / Report an error