Sign in RU RU EN EN PL PL ES ES
muzmo
Katarzyna Pietras - Żyta smak [PREMIERA TELEDYSKU]
 Add to favorites

- To jest najbardziej folkowa z moich piosenek, reszta zbliża się bardziej do bluesowo-rockowych klimatów, które uwielbiam i które od zawsze mi w sercu siedzą - mówi o swojej premierowej piosence 'Żyta smak", Katarzyna Pietras. Córka Beaty Kozidrak podkreśla: - To nie jest tylko piosenka o piciu alkoholu.

Słuchaczy piosenki wokalistka stara się naprowadzić na właściwy trop: "Żyta smak" jest o takim szczególnym stanie umysłu, który trwa także wtedy, gdy jesteśmy trzeźwi i przez który mam wrażenie, my jako społeczeństwo, nie możemy się dogadać. Jesteśmy radykalni w swoich zachowaniach, opiniach i poglądach. O tym jest ta piosenka.

W teledysku "Żyta smak" udział wzięli najbliżsi, rodzina i przyjaciele wokalistki , którzy byli akurat dostępni podczas kręcenia teledysku. - Uwielbiam oglądać ten teledysk właśnie ze względu na tą cudowną energię ludzi, którzy od zawsze mnie wspierają i dobrze mi życzą. To widać w tym klipie i za to im bardzo dziękuję - mówi wokalistka, która sama wyreżyserowała teledysk.

- Niesamowite jest to, że żyjemy w takich czasach, że mogę nagrać sama teledysk używając jedynie telefonu! Wydaje mi się, że był to najlepszy sposób, by przekazać słuchaczom moją wizję tej piosenki - bez żadnych planów filmowych i stylizacji, bez pośredników, tylko prawda - dodaje Pietras.

Katarzyna Pietras "Żyta smak" - zobacz teledysk:

08/12/2017 10:55:35
Go to the news list
Comments
There are no comments yet, be the first.
Your comment
Recommended
Search any pictures!*
Adult videos and photos!*
Best world video + search!*
Feedback / For copyright holders - abuse.muzmo@gmail.com
Social Networks
 @muzmo
muzmo.org © 2009-2020
Feedback / Report an error