Sign in RU RU EN EN PL PL ES ES
muzmo
Zespół Dick4Dick opublikował klip do utworu "More"
 Add to favorites

Utwór "More" feat. Woska pochodzi z siódmego, wydanego w zeszłym roku albumu grupy, zatytułowanego "Dick4Dick is a Woo!Man'. Muzycy twierdzą, że jest kwintesencją grupy.

"13 lat - tyle ma Lena, która śpiewa »More«. To dziwny wiek zawieszenia między dorosłością a byciem dzieckiem. Obraz do »More« to manifest, metafora aspiracji do dorosłości i jednocześnie historia o utracie dziecięcej niewinności. W ciągu jednego dnia bohaterka ogląda siebie - dojrzałą, pewną siebie, robiącą wszystko, na co ma ochotę" - tak Dick4Dick tak opisują swój nowy, wyreżyserowany przez Julię Rogowską klip.

Według członków zespołu, nowy album jest kwintesencją Dick4Dick. Muzycy znów są o krok do przodu i znów przecierają nowe szlaki: jest przebojowo, ale i przekornie. Tytuł płyty nie jest przypadkowy: po raz pierwszy na płycie D4D są obecne żeńskie wokale i to we wszystkich utworach. W nagraniach gościnnie pojawiły się: Natalia Nykiel, Justyna Chowaniak, Julita Zielińska, Marsija, Ania Ołdak, Woska i Halszka Sokolnicka. Dick4Dick kontynuuje swoją podróż po futurystycznych, syntetycznych światach i nie zamierzają zwolnić swojej rozpędzonej machiny.

07/01/2018 13:03:22
Go to the news list
Comments
There are no comments yet, be the first.
Your comment
Recommended
Search any pictures!*
Adult videos and photos!*
Best world video + search!*
Feedback / For copyright holders - abuse.muzmo@gmail.com
Social Networks
 @muzmo
muzmo.org © 2009-2020
Feedback / Report an error