Sign in RU RU EN EN PL PL ES ES
muzmo
Cardi B pobiła rekord Beyoncé. Czy to nowa gwiazda muzyki?
 Add to favorites

Cardi B, która zasłynęła hitem "Bodak Yellow", ustanowiła właśnie nowy rekord na prestiżowej liście Billboardu. 25-letnia raperka to pierwsza kobieta w historii, której aż pięć piosenek znalazło się jednocześnie w pierwszej dziesiątce zestawienia Billboard Hot R&B/Hip-Hop Songs. Wcześniejszy kobiecy rekord należał do Beyoncé.

Popularność Cardi B przyniósł zeszłoroczny hit "Bodak Yellow". Nominowana do dwóch nagród Grammy piosenka pokryła się trzykrotną platyną w USA i dotarła na sam szczyt głównej listy przebojów. Amerykanka to pierwsza raperka od 1998 roku, która umieściła swój solowy singiel na pierwszym miejscu listy Billboardu.

To nie koniec - amerykański tygodnik poświęcony przemysłowi muzycznemu w Stanach Zjednoczonych poinformował właśnie, że amerykańska raperka jest pierwszą kobietą w historii, której aż pięć piosenek znalazło się jednocześnie w pierwszej dziesiątce zestawienia Billboard Hot R&B/Hip-Hop Songs. Chodzi o utwory: "Finesse" z Bruno Marsem, "No Limit" z G-Eazy, "Motorsport" z Migos i Nicki Minaj, "Bartier Cardi" i "Bodak Yellow". Wcześniejszy kobiecy rekord należał do Beyoncé.

Cardi B wyrównała tym samym osiągnięcie innych słynnych raperów: Kendricka Lamara i Drake'a, a także jest też jednym z trzech artystów w całej historii, którym udało się umieścić jednocześnie trzy utwory w najlepszej dziesiątce głównego notowania Billboardu. Artystka znalazła się w towarzystwie The Beatles i Ashanti.

18/01/2018 22:19:17
Go to the news list
Comments
There are no comments yet, be the first.
Your comment
Recommended
Search any pictures!*
Adult videos and photos!*
Best world video + search!*
Feedback / For copyright holders - abuse.muzmo@gmail.com
Social Networks
 @muzmo
muzmo.org © 2009-2020
Feedback / Report an error